מדברים עלינו

"אחד המדריכים הכי טובים שיצא לי לשבת איתם ברכב! מקצועי מאוד, מסביר בכיף ופדנט כל הפרטים הכי קטנים בנהיגה. 

כיף גדול לעבוד איתך, מחכה כבר להדרכה נוספת ;)

קורס לכל נהג בכל רמה!!"

"תכני בטיחות מצילי חיים חובה לכל נהג, 
ותכנים ספורטיביים שהם כיף חיים לחובבי הז'אנר ;)
מדריך נעים ונחמד, יסודי וסבלני, שמסביר כמו שצריך, כמה שצריך, עד לנהיגה מידע והבנה.
יום הדרכה מלמד, חשוב ומהנה בטירוף!
 מומלץ לכל נהג."

"אחרי מסע שכלל יומיים של נהיגה במסלול המפותל בעולם הנורבורגרינג אין לי מילים לתאר את עוצמת ההרגשה! אביאל יעקובי הוביל את הנסיעה למסלול במקצועיות מדהימה, באדיבות רבה, ביחסי אנוש מעולים החל מפגישת ההיכרות בישראל, תוך כדי הדרכת ההכנה במנחת ערד, המשך בניהול העליות למסלול, וכלה באיסוף הכבודה לאחר הנחיתה. 

כל זאת ביחס אישי ביותר, עם חיוך תמיד, הקפדה קלה כבחמורה על בטיחות (!) והפקת לקחים אישית אחרי כל הקפה והקפה. 

אביאל שמכיר את הרינג כמו את כף ידו, ידע להדריך אותי לנהיגה נכונה עד לגשר אאודי בקו הסיום כשהחיוך לא יורד מפני ומבלי שהאמנתי שאני מסוגל לרמת נהיגה כזו. אין ספק שהנסיעה לרינג עם אביאל זו חוויה קסומה שאזכור כל חיי."

"מדהים לגלות כמה אפשר ללמוד ביום אחד. אחרי יום ארוך מפרך ובעיקר מלמד עם אביאל יעקובי התותח, יצאתי עם ידע, ביטחון ושליטה על הרכב במגוון תכנים שונים ומעניינים שפרוסים ליום שלם של כיף, אנדרנלין ולימוד אינטנסיבי. עד שלא עוברים את זה לא מאמינים לכמה אתם ובעיקר הרכב מסוגלים להגיע! מדריך סבלני שמתעקש על כל פרט הכי קטן עד שהוא מבוצע על הצד הטוב ביותר.

מומלץ לכל נהג!!!"

"...ראיתי עשרות רבות של סרטוני הדרכת נהיגה, יש לי סימולטור נהיגה בבית והוא עובר שימוש שבועי, יצא לי לעשות כמה ימי מסלול והשתתפתי/ביצעתי כמה וכמה טיולי נהיגה בארץ ובארה"ב. אני אמנם רחוק מלהיות נהג-על אבל מצד שני יש לי קצת נסיון ואיני טאבולה ראסה -

 

ועם זאת, ברמה האפקטיבית, ה-4 שעות עם אביאל יעקובי היו הרבה הרבה יותר יעילות משעות רבות (רבות) של פעילויות אחרות שעשיתי, combined..."

לפוסט המלא של אור יוחנן בקארספורום לחצו כאן

 

"עברתי הרבה הדרכות מכל הסוגים אבל כשהגעתי לאביאל יעקובי מדרייבלוג'יק הרגשתי שיפור משמעותי בנהיגה כמו שלא הרגשתי בשום הדרכה. 

מדריך מקצועי, בן אדם מדהים, היה לי כיף גדול ואני בטוח שאני יעשה איתו עוד המון דברים."

"זו ההזדמנות להודות על הדרכה מעולה שעברתי אצלכם!

את ההדרכה העביר אביאל יעקובי. הוא הצליח ממש להיכנס לתוך הראש שלי ולהבין בדיוק איך לשפר את הנקודות שהיו בעייתיות. מומלץ כשיפור ראשון לפני כל שיפור מכאני אחר!

 

תודה על הייעוץ המקצועי לכיוונים שבוצעו ברכב.

נתראה בהדרכות הבאות..." 

"...אני ממליץ לכולנו לקחת את הקורס הזה במתכונתו המלאה, לא רק בגלל שמדובר על נהיגה ספורטיבית, אלא בעיקר בגלל שלומדים כאן לנהוג נכון. אישית, הרגשתי שלאחר היום הזה, אני שולט ברכב בצורה הרבה יותר נינוחה, הרבה יותר בטוחה ולא פחות חשוב, יודע לצפות מראש קדימה ולהבין מה קורה בכביש הרבה יותר טוב משהגעתי אליו. ואת כל זה העביר אביאל בכישרון ובהנאה. היום ממש עף.

שורה תחתונה?

אביאל מדריך מצויין, הקורס הזה פשוט נהדר והוכיח לי, שיש מה ללמוד..."

לפוסט המלא של אייל כרמי בקארספורום לחצו כאן

"הדרכה אישית, שמותאמת לדרישות ולציפיות האינדיבידואליות. מתחילים מהתיאוריה ועד נהיגה מעשית עם ריג'קטים מיידיים, "תוך כדי ריצה". אשתדל להיות חף מקלישאות אבל הגעתי להדרכה כשחשבתי שידעתי לנהוג, וסיימתי אותה כמה רמות מעל (מהיר יותר בהרבה פחות מאמץ ודרמות מיותרות) עם המון חומר למחשבה ולתרגול, והבנה שיש לי עוד כל כך הרבה לדעת. 

יחס מדהים בגובה העיניים, אני אחזור להדרכה נוספת בוודאות, ממליץ בחום!"

"אביאל תודה רבה על יום של כיף! למדתי המון ואני חושב שהקורס בגדר חובה לכל נהג!"

"תודה ענקית לאביאל על יום הדרכה מהנה ומלמד לא יכולתי לבקש מדריך טוב יותר, ממולץ מאוד!"

"אז מה היה לנו היום? נפגשנו באחד הכבישים המוכרים במ.א מטה יהודה אביאל בדק במקצועיות האם התכנים של ההדרכה ההיא של לפני שנה "ישבו" טוב לאחר מכן הדרמנו לתרגל את מעגל האחיזה בצרפתיה החדשה והשובבה שלי, תרגלנו תת היגוי והיגוי יתר, מצבים של הפתעות וחידוד התגובות שלי כנהג, מעבר לכיף האדיר, הרגשתי בטוח להגיע למגבלות הן שלי והן של הרכב במקום סטרילי ומבלי לסכן כלום, לא את עצמי, את אביאל, הסביבה והרכב יצאתי נשכר עם ידע שימושי לחיים!! 
אביאל תודה רבה על עוד ידע, נפגש בהמשך כמובן שעל הצד."

"אחרי יום של הדרכה השתנה לי קו המחשבה בנהיגה מקצה לקצה. בהדרכת הנהיגה המתקדמת למדתי על המון דברים שיוכלו להשפיע על הנהיגה שלי בכביש בחיי היום יום מבחינת בטיחות ונהיגה נכונה. אין לי מילים לתאר את תחושת האדרנלין שהרגשתי בנהיגה הספורטיבית ואת הבנת הנהיגה עצמה. לא האמתי שאני והאוטו מסוגלים להגיע לביצועים כאלה. ממליץ לכל אדם לעשות את הקורס בין אם הוא חובב נהיגה או לא."

"...עברתי לא מעט הדרכות בארץ עם אביאל יעקובי אבל במסלול הנורבורגרינג זה היה סיפור אחר לגמרי... המסלול הזה כל כך תובעני ודורש מדריך ברמה מאוד מאוד גבוהה, לפעמים המדריך צריך להיות יותר מרוכז מהנהג ואביאל עשה את זה בצורה מקצועית ובקור רוח...אני ממליץ מאוד על אביאל, מדריך מקצועי שיודע להתאים את עצמו לנהג... בהזדמנות זו אני רוצה להגיד לך תודה רבה, עברתי את החוויה הכי חזקה בתחום הנהיגה.... המשך יבוא תתכונן."

"...כאחד שעבר מספר הדרכות עם אביאל יעקובי, כשכל הדרכה מתמקדת בנושאים אחרים ובמאפיני שטח שונים. אני ממליץ בחום על ההדרכות. ההדרכה שיפרה ללא הכר את יכולות הנהיגה שלי, ולמדתי לנצל בצורה יותר טובה את יכולות הרכב תוך ידיעת מגבלותיו."

"...מתחילים את החלק המעשי, אביאל חוזר ומדגיש כי מה שחשוב לו הוא הטכניקה, הדיוק וההבנה של מה שלמדנו, משפט המפתח שלו הוא "תנהג נכון, המהירות כבר תגיע מעצמה". אין כל סיבה להאיץ כל עוד לא יודעים את הבסיס ואכן אחרי מספר ניסיונות הקצב עולה, אביאל מסביר, מכוון ומייעץ לאורך כל הדרך אבל בצורה מאוד חברית ונוחה, משרה תחושה של ביטחון ודואג שנהיה רחוקים מההגבלות והסכנה..."

לפוסט המלא של מקסים בקארספורום לחצו כאן